Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@osbsabilisim.com.tr (0532) 468 76 13

Dolmuş Reklamları

İşletmemiz istanbul il sınırları içerisinde dolmuş reklamları ihtiyaç ve taleplerinizde hizmet vermeye başladığını duyurmaktan mutluluk duyar. İşletmeniz için gerekli olan reklam maliyetlerini dolmuş reklamlarıyla daha aza indirebilir ve istediğiniz hedef kitlesine daha çabuk ulaşabilirsiniz.

İşletmemizin sizlere dolmuş reklamları nı önermesindeki nedenleri kısaca özetlemek gerekirse ; İstanbul ulaşım itibariyle trafiğin yoğun olduğu bir ilimiz olduğundan toplu taşıma ve metrobüs ihtiyaç talepleri ana harterlerde olmaktadır. Dolmuş ve minibüs reklamları sizlere ara harterlerde yani toplu taşıma araçlarının nadir uğradığı yada dolu olduğu yerlerde insanlar dolmuşlara binmeyi tercih etmektedir. Dolmuşlar toplu taşıma araçlarına göre daha çok ve daha yavaş hareket ettiğinden reklamlarınız daha uzun ve sık  görüneceği düşüncesindeyiz. Bazı Firmalar dolmuş reklamı olurmu şirketimizi basit gösterir vb düşüncelerinde bulunmaktadır. Bunun içinde şunu söylemekteyiz bugün sattığınız yada pazarladığınız ürün yada hizmet için tercih edeceğiniz reklam alanı çok önem arz etmektedir.

 Dolmuş reklamları ve minibüs reklamları hatta taksi reklamları burda sizlere kolaylık sunmaktadır. Bugün bir tv reklamı maliyetlerine baktığınızda saniye bazlı hesaplanmakta ve bütçeleri fazlaca olmakta yararlımı tv reklamları düşüncesinde ise tabiki tv reklamları paranız var ise daha uygun olacaktır. Ama bütçeniz sınırlı ise reklamın ucuz olanını ve hedef pazara göre hareket edeceksiniz.

Bizi tercih eden bazı müşterilerimiz dolmuş reklam dönüşlerinden memnuniyetlerini dile getirmekteler. Bunun nedenlerinden biri biz dolmuş ölçülerini veriyoruz resim çalışmlarını bize gönderiyor kendileri tasarlıyorlar baskı dahil hazırlayıp son halini müşterilerimizin onayından sonra dolmuş reklamlarını başlatıyoruz. Dolmuş reklamlarında herhangi bir aksaklık olduğun da müşterilerimize gerek foto gerek internet kanalından bildirimde bulunarak reklamlarının yenilenmesi yıprandığı bilgisinide sunmaktayız.

 

Daha fazla bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Zaman Ayırdığınız İçin Teşekkür ederiz.

20 Eki 2014 - 00:21:15 Haberler