Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@osbsabilisim.com.tr (0532) 468 76 13

Bağcılar Web Tasarım

İNTERNETTEKİ İŞ HAYATINIZ İÇİN “BAĞCILAR WEB TASARIM, WEB YAZILIM”

 

İnternet, günümüzde kullanılan en önemli iletişim aracı haline gelmiş bir durumdadır. İnternetin bu avantajı araştırma, alış-veriş gibi birçok durumu çok rahat ve basit bir seviyeye indirgemiştir. İnternetin bu avantajı sayesinde hemen hemen bütün firmalar bir internet sitesine sahiptir. Sahip oldukları siteler ile ürün veya yaptıkları işi tanıtan firmalar gelir seviyelerini önemli ölçüde yükseltmişlerdir. Bu nedenlerden dolayı web tasarımı işi oldukça ciddi bir sektör haline gelmiştir. İnternet tabanlı kurumsal olarak çözüm ve danışmanlık hizmeti veren bir kuruluş olanBağcılarWeb tasarım, Kurumsal Web Siteleri, Kişisel Web Siteleri, Proje Bazlı Web Siteler, E-Ticaret Paketleri gibi web projeleri alanında profesyonel çözümler üretir.Uygun değer bütçe ile doğru stratejiler ve sunum taktikleri ile hedef kitleye en iyiyi sunmayı ilke edinmiştir. Genç ve dinamik kadrosuyla zamanın ötesinde projeler sunmayı, çözüm arayan müşterilerine en uygun ve uzun süreli bir hizmet anlayışıyla çözüm yollarını göstermeyi benimsemiştir.

Web sunucularının üzerinde çalışan yazılımların tamamına web yazılımı adı verilir. Yani sizler internet sitesinde gezinirken sitenin beyin fonksiyonu web yazılımıdır.Bu anlamda yazılım için kullanılan dillere(PHP, Java, ASP) hakim uzman kadrosu ile Bağcılar Web yazılım doğru ve düzgün bir şekilde çalışabilmesi için titizlikle programlamaktadır. Özellikle web sitesinde, web yazılımından kaynaklı hataların oluşumunun önlenmesinden dolayı ve müşteriler için olumsuz bir kanaat oluşmaması adına, dikkatli ve hassas bir kodlama çalışması yapılmaktadır.Projelerin tüm kodları uzman kadro tarafından kısa ve öz kodlar ile kendilerince yazılmaktadır. Dikkat edilen konulardan bir tanesi de yazılımın sunucu tabanlı yazılmasıdır.  Yani sunucudaki işlemciyi yormayacak biçimde yazılımın yazılması gerekmektedir.Bu durum web tasarımında bir sorgunun geç gelmesi veya hata vermesinin temel nedeninin başında bulunmaktadır. Uzman kadro ile her proje, son derece kısa ve özlü kodlar ile yazıldığı için kullanıcılar bu sorunla karşılaşmamaktadır.Firmanın web yazılımı sayesinde, sistemin sürekli yeni gelişmelere açık olması, tasarımın sürekli güncel bir halde olması sağlanmaktadır.Ayrıca tamamlanan her projenin sonunda hizmetin yeni başladığı prensibini gözeten, web sitesinin yapılmasının yeterli olmayıp, yaşatılması ve yayılması konularının ciddiyetini benimsemiş olup işte bu yüzden iş hayatınızın amaçladığınız sınırların da ötesine geçmesi için sizlerin yanında bulunan bir firmadır.

İnternet ortamında başarıya ulaşabileceğini düşündüğünüz bir fikriniz var ise, bu fikirleriniz güvenli ve geri dönüşümlü bir hizmeti sizlere sunan, sorunlara hızlı çözüm getiren, profesyonel, yenilikleri takip eden bir kadro ile neden hayata geçirmiyorsunuz? İşte bu noktada deneyim sahibi olan firma, her geçen gün yenilenen ve ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak, istediğiniz standartlarda sizlere hizmet verebilmektedir. Sizde internetteki iş hayatınızın kurulmasını istiyorsanız Bağcılar Web tasarım yanınızda!

24 Ağu 2015 - 01:08:57 Haberler