Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@osbsabilisim.com.tr (0532) 468 76 13

Bakırköy Web Tasarım

BAKIRKÖY WEB TASARIM

                Web tasarım niye var? Günümüzünküresel dünyasında artık reklam panolarından, afişlerden gazete reklamlarından ziyade başka bir güç var. Onun adı internet. Ve artık bütün büyük şirketler en modern yüzlerini web dünyasında sergiliyor. Kurumun ya da kuruluşun dış dünyaya açılımı internet siteleri yardımıyla sağlanıyor. Sadece bir internet sayfası koymak da işi çözmüyor aslında. İyi internet sayfası kolay anlaşılabilir bir görüntü şirketin çalışma alanlarının net olarak görülmesi her birime kolayca ulaşabilme imkânı gibi sayfada olması gereken değişkenler hem firmaya olan yaklaşımı değiştiriyor hemde müşteri sayısını arttırmada çok önemli rol oynuyor. Peki, bu kadar bu işi yapan varken niyeBakırköy Web tasarım?

                İşte orda firmamız Bakırköy Web Yazılım devreyegiriyor. Siz bize sadece tek şey söylüyorsunuz. “Benim internet sayfasına ihtiyacım var.” Biz ise size kocaman bir dünya sunuyoruz. Sizinle önce süreci planlıyoruz ve adım adım neler yapacağımızı size anlatıyoruz. Böylece sizde sisteme dâhil oluyorsunuz. Sadece bir sayfa yapmıyoruz. Sizin sanal dünyaya açılan pencereniz oluyoruz. Sürekli eğitim alan ve kendini yenileyen ekibimizle, kolay erişilebilir, kolay anlaşılabilir ve kolay kullanılabilir basit ama işlevsel bir görünüm sunuyoruz. Düşünün bir kere, biz size milyonlarca liraya mal olabilecek bir tanıtım sistemini tek sayfada hem de cüzi bir rakamla veriyoruz. Firmamız sadece web tasarım işi yapmıyor tabiiki. Hepsi ayrı ayrı birer uzmanlık alanı olan Google Reklamları, Google SEO, Domain Pazarı, Marka Tescil ve Web Hosting hizmetlerini de itinayla sürdürüyoruz.İsterseniz bunlardan marka tesciliniele alalım. Eğer sizde diğerleri gibi büyük bir firma olmak gelecekte de var olmak istiyorsanız, iş dünyasının kaçınılmaz gerçeği marka tescili konusunu es geçemezsiniz. Büyümek, kaliteli kelimesiyle beraber anılmak istiyorsanız emin ellerde markalaşmanız gerekmektedir. Marka oluşturmak konusunda da alınacak belgeler ve yapılacak işler konusunda firmamız bunu görev bilinciyle sizin için en iyisini yapacaktır. Bir başka hizmet alanımız ise Google reklamları konusudur. Bugün dünyanın her saniye tıkladığı, her sorunun sorulduğu ortalama yüz bilgisayar kullanıcısından doksan dokuzunun önüne gelen Google’dan daha etkili bir reklam basamağı düşünülemez. Çünkü reklam için tanıtım her fırsat kullanılmadır.Böyle bir ihtiyaçta da biz yine sizin işinizi bizim işimiz olarak görüyor ve sizi en iyi şekilde dünyaya tanıtıyoruz.

                Bütün bu saydığımız iş ve işlevler içerisinde öncüKuruluş Bakırköy Web Tasarım tarafından yapılmakta ve iletişimde yetenekli kadrosuyla en güncel sistem ve teknolojiler kullanarak size en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Unutmayın sadece biz,sizi en iyi şekilde tanıtırız. Biz “Müşteri bize her zaman lazım” felsefesiyle çalışıyoruz. En yakın zamanda bize gelin ve sizi kısa bir sürede nasıl bir bir dünya markası yapacağımızı görün.

 

 

 

08 Eki 2015 - 18:56:22 Haberler