Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@osbsabilisim.com.tr (0532) 468 76 13

Etiler Web Tasarım

ETİLER WEB TASARIM, WEB YAZILIM İLE İŞ HAYATIINIZ ARTIK İNTERNETTE!

 

Dünya üzerindeki bilgisayar ağlarının birbirleri ile ilişkilendirilmesi sonucu ortaya çıkan internet, uluslararası bilgi iletişim ağı olarak tasvir edilmektedir. Günümüzde en önemli iletişim aracı durumuna gelmiş olan internet aracılığıyla alışveriş, araştırma, dünyanın bir ucundan diğer ucuna saniyeler içinde iletişim sağlanması basit bir seviyeye düşerek büyük bir avantaj sağlamıştır. Bu avantajlar, iş sektöründe de internet kullanımını önemli bir noktaya taşımıştır. Birçok firma interneti tanıtım aracı olarak kullanması ile birlikte çevrimiçi mağaza gibi işlevleri de beraberinde getirmiştir. Bu avantajlardan maksimum düzeyde yararlanabilmek için doğru ve etkili web tasarımı yaptırmak oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Başarılı bir web tasarımı kadar, oluşturulan web sitesinin yaşatılması ve yayılması konuları da üzerinde durulması gereken durumlardandır. Bu denli ciddi bir iş sektörü haline gelen web tasarım işinde, değişen ve gelişen teknoloji içerisinde, üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri ön planda tutarak, dinamik ve uzman kadrosuyla Etiler Web Tasarım ile sizde internetteki iş hayatınıza iddialı bir giriş yapabilir, ulaşmak istediğiniz sınırların da ötesinde bir yön verebilirsiniz!

Yenilikçi, hedef kitleye en iyiyi sunabilen, sınırların ötesinde projeler sunan, müşterilerine en uygun çözümü bulan ve uzun süreli bir hizmet anlayışıyla Etiler Web Yazılım, web projeleri alanında profesyonel çözümler üretmektedir. En iyi sonuçları ortaya koyabilmek için uygulanan bütün projelerde kodlar uzman kadro tarafından kendilerince yazılmaktadır. Uygulanan projeleri hayata geçirirken sizin fikirleriniz ile kendi uzmanlıklarını katarak daha dinamik, estetik ve kullanımı kolay hale getiren firma, her türlü teknik desteği de sizlere sunmaktadır. Ayrıca daha iyi hizmet verebilmek için ve bu hizmetlerin kalitesini korumak için sürekli yenilikleri takip ederek güncel olarak sistemlere entegre ederek sizlere kalite farkını sunmaktadır. Uygun değerde bütçe ve doğru stratejiler eşliğinde internet ortamındaki yeni iş hayatınızda en iyi olmanızı benimseyen firma, iş hayatınızdaki başarınızın amaçladığınız sınırların da ötesine geçmesi için sizlere kurumsal olarak çözüm ve danışmanlık hizmeti de vermektedir. Müşterilerinweb sitesi tasarımından kaynaklı sorunlarla karşılaşmaması için kodları titizlikle yazan uzman kadro, kısa ve öz kodları kendilerince yazmaktadırlar. Deneyimleri ve kullandıkları dillere(PHP, JAVA, ASP gibi) hakim olmaları sayesinde, sistemin sürekli yeni gelişmelere açık olması sağlanmaktadır. Özellikle web sitelerinde, web yazılımından kaynaklı olan hatalar ile karşılaşmamak için uzman kadronun deneyimi ışığında hassas ve kontrollü bir kodlama çalışması yapılmakta ve sunucudaki işlemciyi yormayacak biçimde, sunucu tabanlı bir çalışma yapılmaktadır.

En iyi hizmet için en iyilerle çalışılması gerek prensibiyle hareket eden Etiler Web Tasarım, bulunduğu iş sektöründe en iyisi olmayı vizyonları arasına katmış bir firmadır. Profesyonel iş hayatınızın internet tabanının temellerini sağlam kılacak olan firma,  verilen hizmet sayesinde sizlere doğru yerde olduğunuzu hissettirecek!

08 Eki 2015 - 19:00:56 Haberler