Sayfa Yükleniyor.
Lütfen Bekleyin...
info@osbsabilisim.com.tr (0532) 468 76 13

İkitelli Web Tasarım

İKİTELLİ WEB TASARIM - WEB YAZILIM

İkitelli ve Başakşehir bölgesinde yer alan İkitelli Web Tasarım, internet ve web sitesi tasarımları, Sunucu hizmetleri, Domain hizmetleri, logo ve grafik tasarım gibi hizmetler sunan firmamız İstanbul  başta olmak üzere tüm Türkiye’de hizmetlerini sürdürmektedir. Web tasarım firması olarak bireysel ve kurumsal web sayfası, e-ticaret sitesi ve online yapılan satışlar, bireysel bloglar, ürün tanıtma siteleri,  haber veren siteler, internet siteleri, ilan veren sitelerine ek olarak Google haritalarında yer almak için kayıt işlemleri, Google gibi arama motorlarındaki reklamlar, ziyaretçi verileri, kurumsal hizmetler gibi hizmetleri İkitelli şubemizde bulabilirsiniz. Web sitenizin hazırlanması, güncelleştirilmesi veya yenilenmesi, isim tescil işlemlerinizin sağlanması büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Deneyimli ve işinde uzman ekibimizle İkitelli Web Yazılım olarak firmanızın ihtiyaçlarını tespit ederek, size gerekli ekipmanı  oluşturarak taleplerinizi cevaplandırıyor ve beklentilerinizi karşılıyoruz. Bu sayede işlerinizi hızlandırarak firmanızdaki bilgi ve müşteri akışını sağlayan size özel yazılımlar üretiyoruz. Bu yazılımlar sizin şirketiniz için kullanılan yazılımlara paralel olarak geliştirilir. Analiz ve araştırma süreçlerinden ürünlerin kodlanmasına, uygulamaların geliştirilmesine ve ortaya çıkan yazılımların şirketinize uygunluğu ve kullanılabilirliği aşamasında çıkabilecek her türlü sorunda destek  ve şirketinizin ihtiyaçlarına göre yazılımınızın güncellenmesi ve yenilenmesi açısından doğabilecek ihtiyaçlarınızda daima yanınızda olmaktan gurur duyarız. İşletmenizin üretim aşamasından satış sonrasına kadar bütün evreleri titizlikle araştırır,analiz ederiz. İşletmenizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek kullanışlı ekranlar ve sayfalar oluştururuz. Yazılımlarımızın işletmenize uygunluğuna çok dikkat eder, çıkabilecek sorunlara karşı hazırlıklı oluruz. Rakiplerinizin arasında yükselmenizi sağlayacak yeniliklere açık bir şekilde güncellemeler yaparız. Bilişim sektöründeki deneyimimiz ve uzman kadromuzla yeniliklere açık ve disiplinli çalışma standardımızı koruyarak bugünlere geldik ve müşterilerimizin güvenini kazandık.

İkitelli Web Tasarım olarak müşteri memnuniyetini baz alarak teknolojik hizmetler sunmaktayız. Web sitesi bir şirketin kurumsallaşmak adına yapılması gereken en önemli adımlardan birisidir. İnternet sitesi de kobilerinkurumsal kimliğini oluşturur. Web sitesi 7/24 durmadan dünyaya yayın yapan ve sizin ürünlerinizi tanıtan bir reklam aracıdır. Web tasarımı ile ürünlerinizi tüm dünyaya tanıtabilir, çok düşük maliyetlerle büyük kitlelere ulaşabilir, arama motorlarında görünebildiğiniz ölçüde müşteri potansiyelinizi arttırabilir, bu sayede bolca satış yapabilirsiniz ve müşteriler size web sitenizdeki iletişim bölümünden ulaşabilirler. Web tasarım talebinizde ilk olarak yüz yüze veya telefonla görüşmekteyiz. Birlikte düşünüp araştırarak işletmenizin ihtiyacı olan web sitenizin ne tür olacağına, sitenizin ismine ve hangi alanda kullanılabileceğimize, içeriğinin renk ve düzenine, hangi yazı stilleri, hangi tanıtım yazıları, şekilleri,grafik veya resimleri ya da videoları seçeceğimize, reklam alanını nasıl oluşturacağımıza, web sitesi üzerinde değişiklik yapabilmeniz için kontrol panelinin nasıl olacağına, arama motorlarına kaydının yapılmasına, sitenizin giriş çıkışlarını ve müşteri ziyaret istatistiklerini çıkarabilmek için entegrasyonunun yapılmasına, firma rehberine kayıt olabilmesine karar verilir ve bu konuda kısa bir eğitim de sunulur.

 

08 Eki 2015 - 19:06:06 Haberler