OSBSA BİLİŞİM | WEB TASARIM, YAZILIM, SEO, ADS

Bizi Daha Yakından Tanıyın.

OSBSA Bilişim Hizmetleri, müşterilerine üstün web tasarım çalışmaları başta olmak üzere; web yazılım ve SEO konuları üzerine hizmet verir.

Hakkımızda

OSBSA Bilişim Hizmetleri, müşterilerine üstün web tasarım çalışmaları başta olmak üzere; web yazılım ve SEO konuları üzerine hizmet verir.

Web Sitesi Tasarımı

OSBSA Bilişim markamızla birlikte sunduğumuz web sitesi tasarımı hizmetlerinde tamamen internet sitelerinin kullanıcı dostu ve yönetilebilir olmasını sağlıyoruz. Yeni nesil arama motoru standartlarına uygun olacak şekilde sunduğumuz web sitesi tasarımı çalışmaları sayesinde, internet sitelerinize daha ilk aşamadan itibaren değer katmayı başarıyoruz. Web sitesi tasarım trendlerini takip ederek geliştirdiğimi tasarımlar dâhilinde, her açıdan yüksek memnuniyeti size yansıtmayı başarıyoruz.

Web Yazılım

Web yazılımın günümüzde sahip olduğu değerlerin bilincinde olarak, sektörün üstün çalışmalarını sizlere OSBSA Bilişim olarak sunuyoruz. Yüksek hit seviyesine sahip olan internet sitelerinin kolaylıkla işleyişlerine devam edebilecekleri şekilde ve aynı zamanda arama motorlarıyla uyum içerisinde olacak şekilde web yazılım hizmetlerini profesyonel olarak edindiğimiz tecrübe ışığında gerçekleştiriyoruz. Yazılım hizmetimizde sahip olduğumuz profesyonellik çerçevesinde çalışmalarımızı gerçekleştirerek hatasız bir çalışma tamamlıyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Arama motorları üzerinde bir internet sitesinin üst sıralarda yer alabilmesine olanak sağlayan çalışmalar bütünü olan SEO yani Türkçe karşılığıyla arama motoru optimizasyonu çözümlerini sizlere OSBSA Bilişim adımızla en doğru şekilde sunuyoruz. Sahip olduğumuz uzman ekibimiz sayesinde SEO çalışmalarını gerçekleştirmemiz sayesinde, istediğiniz konuma ulaşabilmenizde etkili rolü üstleniyoruz. Sahip olduğumuz kalite standartları ve isteklerinize bağlı olacak şekilde sunduğumuz SEO çalışmalarıyla web sitelerinize prestij sağlıyoruz.

Güçlü Referanslar

Gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarda bütçenize odaklı olarak fiyat seviyesini oluşturmuş olduğumuz gibi güçlü referanslara da sahibiz. Web dünyasında mevcut olan beklentilerinizi karşılayacak hizmetlerin tamamını tek bir çatı altında buluşturan OSBSA Bilişim markamızla, aradığınız her detayı tek bir yerde bulabilme olanağına sahipsiniz. 7/24 tecrübeli ve profesyonel ekibimizle hizmet veriyor olmamızdan memnun kalacağınızı bilerek çalışmalarımızı yeni gelişmeler ışığında devam ediyoruz.

386 MUTLU MÜŞTERİ
14 FREELANCER
50 İŞ ORTAKLARIMIZ
16000 OLUMLU GERİDÖNÜŞ
2550 BARDAK KAHVE
8500 ÇALIŞMA SAATİ

Sizler için hiç durmadan çalışıyor ve gelişiyoruz.

Gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarda bütçenize odaklı olarak fiyat seviyesini oluşturmuş olduğumuz gibi güçlü referanslara da sahibiz. Web dünyasında mevcut olan beklentilerinizi karşılayacak hizmetlerin tamamını tek bir çatı altında buluşturan OSBSA Bilişim markamızla, aradığınız her detayı tek bir yerde bulabilme olanağına sahipsiniz.