Şirketinizin büyüklüğü ya da sektörü ne olursa olsun mutlaka Kurumsal Web Siteniz olsun!

Kısaca Seo,web yazılım,web tasarım firmamız hakkında sizleri bilgilendirmeye kendimizi tanıtmaya çalışalım;

        2011 Yılı Mart ayında İkitelli Org.San.Bölg. Kosgeb Destekli olarak işletmemizi kurduk.Yapmış olduğumuz iş tek kelime ile özetlemek gerekirse internetten yeni müşterileri bizden hizmet alan firmalarımıza ulaşmalarını sağlamaktır.

Hizmet verdiğimiz firmalara seo alt yapılı özel admin panelli web tabanlı yazılım ve tasarım çalışmaları yapmaktayız ve Google Adwords reklamları ile çalışmalarımızı desteklemekteyiz. Seo ve Sem İle bir adım önde yer almanızı sağlamaya çalışıyoruz sizler kazandıkça bizde sizinle birlikte kazanıyoruz. Aylık ve Yıllık olarak hizmetler sunmaktayız.

Neler Yaparız  ; firmanız için ihtiyacınız olan ve kurumsal kimliğinize yakışan seo,web tasarım, web yazılım,çalışmalarını en ince ayrıntılarıyla sunar.En son teknolojik gelişmeleri takip ederek hazırlanan web tasarımları ile görsel ve işitsel dünyada var olabilme savaşınıza öncü kuvvet olur. Web siteniz bu tasarım sayesinde kolayca güncellenebilir ve göz alıcı bir şekilde firmanızca vermiş olduğunuz hizmetler de başkaları tarafından izlenebilir ve kurumsal kimliğinizi tanıtmada üstün bir rol oynar. Verdiği Seo Optimizasyon hizmeti sayesinde, bir marka olarak en üst sıralarda olmanızı sağlar ve arama motorlarında hızla yükselmenize öncülük ederek internet dünyasında yerinizi güvenle korumanıza yardımcı olur.

Şirketinizin büyüklüğü ya da sektörü ne olursa olsun mutlaka Kurumsal Web Siteniz olsun !

Bizden Hizmet almak istermisiniz ?