Web Tasarım

Web Tasarım Günümüz dünyasında web tasarım hizmeti çok önemlidir. Çünkü internet üzerinde kendinizi ya da şirketinizi temsil etmek için mutlaka size ait bir web siteniz olması gerekmektedir. Böylelikle internet dünyasında kendinize ait bir alan oluşturmuş olursunuz. Bu alanda istediğiniz gibi reklam tanıtım yapabilir ve istediğiniz gibi kendinizi dünyaya duyurabilirsiniz.

Bir web sitesi, internet sayesinde tüm insanlığa erişebilecek kadar geniş kitleye hitap eder. Gerek yerel gerek ulusal gerekse uluslararası çapta tüm müşterilerinize ya da ziyaretçilerinize zahmetsiz bir şekilde ulaşırsınız. Ancak web site konusunda dikkat etmeniz gereken şeyler vardır. Özellikle de bu alanda henüz yeniyseniz mutlaka bazı alanlara dikkat etmelisiniz. Bunlardan birisi, web sitesi açarak ne elde etmek istediğinizdir. Yani satış için müşterilerinize mi ulaşmak istiyorsunuz yoksa blog sitesi açarak insanlara bilgi mi aktarmak istiyorsunuz bunu seçmelisiniz. Çünkü her ihtiyaca uygun ve her ihtiyaca göre farklı özellikler sunan web sitesi şablonları yer almaktadır.

  Web Tasarım Sitesi türleri bilgilendirme

Eğer açılacak web sitesinin türünü biliyorsanız (sözlük, forum, blog veya e-ticaret) bu aşamadan sonra yapmanız gereken alan adı ve hosting sahibi olmaktır. Alan adı alarak web sitenizi tescillemiş olursunuz. Bu sayede o alan adı size ait olur ve bu isimle yayın yapmaya başlarsınız. Ancak yayın yapmak için hosting desteği de almanız gerekmektedir. Bu sayede sunucu dosyalarınızı barındırabilir ve sitenizi dünyaya açabilirsiniz.

Alan adı ve hosting aldıktan sonra yayına başlayabilirsiniz demektir. Ancak ilk olarak internet site tasarımı yapmanız gerekmektedir. Gerekli dosyaları ve kodları ekledikten sonra web siteniz kullanıcılara açık hale gelir. Bu durumda sitede istediğiniz gibi paylaşım yapabilirsiniz.

Web Tasarımı Site  Hizmeti

Eğer ben bu aşamalarla uğraşamam diyorsanız yapmanız gereken web tasarım hizmeti almaktır. Bu sayede yazılımla ya da hosting ve domain işleriyle ilgilenmezsiniz. Anahtar teslim web sitesi size teslim edilir ve siz sadece paylaşım yapmakla ilgilenirsiniz. Bu aşamaları internet site tasarımı şirketleri sizler için en uygun fiyatlara yapmaktır. Eğer siz de web sitesi sahibi olmak istiyorsanız fakat nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız yardım alabilirsiniz.

Kısaca Sektör ve İşimiz Hakkında Bilgilendirme yazısı elimizden geldiğince dilimiz düzelttikçe sizlerle paylaşmak istedik.

İstanbul İli Küçükçekmece ilçesinde bulunan şiretimiz kurulduğu günden itibaren müşterilerine 2011 yılından beri hizmetlerine devam etmektedir.Yerli ve yabancı bir çok kurumsal yada bireysel olarak müşterilerimizi bugüne kadar yapmış olduğumuz gerek web yazılım gerek seo gerekse google ads danışmanlığı ile memnun ettiğimizi düşünmekteyiz ki : Bugüne kadar hizmetlerimize devam etmeyi sürdürdük. Kurulduğumuz günden bugüne ülkemizde açılan kapanan işletme sayılarına baktığımızda bu açık ve net olarak görünmektedir. Sektörde iyi iseniz ve doğru hizmet veriyorsanız belli bir zaman sonra artık kalıcı olmaa başlıyorsunuz ve müşterileriniz ile bir aile olmaya başlıyorsunuz. Bizim gibi öz sermaye ile kurulan firmalar kalıcı olmasındaki en temel nedenlerden bir tanesi hizmet kalitesi demekte fayda var.

Kurulduğumuz günden itibaren bizden hizmet almaya devam eden müşteri sayımız ortalaam %70 lerde buda çok çok iyi bir rakama tekabül ediyor ülkemizde kapanan işletmem satıları baz aldığımızda 2011 yılında yıllık bazda 1800 işletme yeni kuruluyor ise aynı yıl karşılaştırma kapanan işletme sayısı 1500 leri bulmakta idi . bu bilgileri araştırdığınızda rakamsal ve sistemsel tablolar iler görebilirsiniz. Tek yapmanız gereken googleye istanbulda açılan ve kapanan firma ortalaması yazmanızdır.

Bizler google ve yandex alt yapısına veriler ürettiğimiz için tabi bilinen dünya genelindeki arama motorları yada şu şekilde söylemek daha mantıklı olacaktır kullanımı çok olan ve trend olan arama motorları . Google ve yandex bu iki arama motoru klasik kullanıcıların bildikleri ve doğal olarakta bizim gibi yazılım firmaları ilgili arama motorlarının yıllık bazda yapmış oldukları seo ve yazılımsal yeri geldiğinde ads olarak ta güncellemelerini takip etmek durumundayız. İşimiz gereği ve bu güncellemelere görede web tasarımlarımızı yeri geldiğinde özel kurumsal yazılımlarımızı ve seo alt yapılı sistemlerimizi ilgili arama motorlarına istinaden değişiklikler yapmaktayız. Bu değişiklikler müşterilerimize artı olarak dönmektedir ve bunlar için bizlere herhangi bir ücret ödemesi yapmaları gerekmemektedir. Anlaşmalarımıza göre sözleşme metinlerimizde nelere var ise elimizden geldiği kadar bunları nazikçe uygulamayah çalışmaktadır.

En iyi faydayı ise hizmet alan firmalarımızın yeni müşteriler bulmasında sağladığımız katkı her daim osbsa bilişim olarak bizleri mutlu etmektedir.