Web Yazılım Hizmetleri
İnternet ortamından veri erişimi sağlayabilmek ve bunu güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde yapabilmek firmalar için en değerli unsurlar arasında yer almaktadır. Osbsa Bilişim olarak sizlere sunduğumuz web yazılım ihtiyaçları da tam bu noktaya dokunmakta ve şirketiniz için zorunlu olan tüm yazılım gereksinimlerini karşılayabilmektedir.Otomasyon, veri toplama ve tasnifini sağlama, düzenli rapor çıkartma gibi pek çok işlemi yapabilecek olan web yazılımları tarafımızca hazırlanmakta ve mümkün olan en kısa süre içerisinde, tüm kontrolleri yapılmış (ve teknik destek imkanları sonuna kadar açık) bir şekilde tarafınıza teslimatı yapılmaktadır.
corp-window-img-opt
website-setup-concept-illustration_114360-4256
Osbsa Bilişim olarak Profesyonel Web Yazılımlarımızla %100 Google Arama motoru Uyumlu Yüksek hitleri kaldırabilecek düzeyde yazılımlar yapıyoruz.

Tüm kurumsal web yazılımlarında ve tüm ürün ve hizmet bazlı projelerde kullanılan web yazılımı; istanbul web yazılım bünyesinde yazılmaktadır. Uzman kadromuzun yazdığı web projelerin tüm kodlarını kendileri yazmaktadır. Osbsa Bilişim , yazılım departmanımızın bu güne kadar yazmış olduğu sıradışı yazılımları referanslarımızdan bakabilirsiniz.

Yazılım yaptırmak , detaylı bilgi almak, var olan yazılımlarınızda değişiklik yapmak için lütfen bizlere ulaşın.

WEB YAZILIM HİZMETLERİ
Web site tasarım ve ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapmış olduğumuz çalışmalar Hızlı, SEO ve mobil uyumlu, yönetim panelli kreatif tasarımlar. İleri teknoloji kod yapısına sahip sitelerdir. Kurumsal firmaların tercih etmiş olduğu web yazılım web yazılım hizmetimiz konusunda uzmandır. Hizmet vermiş olduğumuz referans /marka incelediğinizde ikitelli web yazılım firmaları ,başakşehir web yazılım firmaları ,kayaşehir web yazılım firmaları,istanbul web yazılım firmaları,küçükçekmece web yazılım firmaları,avcılar web yazılım firmaları,sefaköy web yazılım firmaları,bakırköy web yazılım firmaları,zeytinburnu web yazılım firmaları,bahçeşehir web yazılım firmaları,esenyurt web yazılım firmaları,şirinevler web yazılım firmaları,büyükçekmece web yazılım firmaları,çerkezköy web yazılım firmaları,tekirdağ web yazılım firmaları,çorlu web yazılım firmaları,hizmt vermiş olduğumuz böglerimizden dir. Aynı zamanda organize sanayi böglelerindeki yönetim refaranslarımızda mevcuttur , Marmara sanayi sitesi web yazılım hizmetlerini,Saraçlar sanayi sitesi web yazılım hizmetleriniz tarafımızdan almış olmuş yıllardır hizmet vermekteyiz. Bunun yanında türkiye üretici firma olan ülkemizin plastik sektöründe lider firmalarında namlı plastik alt yapı hizmetlerinizde şirketimiz sağlamaktadır.
corp-laptop-img-opt
NEDEN OSBSA BİLİŞİM?
Bizi Tercih Etmeniz İçin Birkaç Sebep
group

Profesyonel Ekip

Ekibimizdeki her çalışma arkadaşlarımız tamamen profesyonel ve işinin ehli kişilerden oluşmaktadır.

clock

Hızlı Hizmet

Bir iş verdiğinizde başlaması için günlerce beklemezsiniz. Hemen başlar en kısa sürede teslim ederiz.

happy

Memnuniyet Garantisi

Verdiğimiz tüm hizmetlerde tek hedefimiz memnun bir müşteri görmektir.

OSBSA BİLİŞİM
Bizimle Kolaycaİletişime Geçebilirsiniz
Bizimle iletişime geçmek isterseniz aşağıdaki kanallardan bize ulaşabilir ve ya merkezi konumdaki adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
ŞUBE ADRESİ
address

Halkalı Merkez Mah. Şirin Sok.
No:2 Halkalı – K.çekmece/İSTANBUL

WHATSAPP HATTI
whatsapp

+90 532 468 7613

İLETİŞİM BİLGİLERİ
question

0850 304 76 01

+90 532 468 76 13

EMAIL ADRES
email

yakup@osbsabilisim.com.tr
info@osbsabilisim.com.tr