Web Tasarım Hizmetleri
Web Sitesi Tasarımı, görsel olmanın yanında; kullanıcı dostu, %100 yönetilebilir ve arama motorları uyumlu olarak hazırlanmaktadır. Güncel web tasarım trendlerini yansıtan ve firmaya özel web tasarımı ve programlaması ile web tasarımları hazırlanmaktadır. Özellikle Arama motoru dostu yazılım altyapısı ile oluşturulmuş web siteleri ile yeni müşterilere ulaşabileceksiniz.Osbsa Web Tasarım  ajansı, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun tasarımlar yapmaktadır. Bu prensip, Osbsa Bilişim  tasarım kültürünün temelidir.Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.
web-developers-courses-computer-programming-web-design-script-coding-study-computer-science-student-learning-interface-structure-components_335657-1161
web-development-programmer-engineering-coding-website-augmented-reality-interface-screens-developer-project-engineer-programming-software-application-design-cartoon-illustration_107791-3863
Osbsa  web tasarım ajansı, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular.Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer.Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreaktif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir.Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Osbsa Bilişim  web tasarım ajansı ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.Web sitesinin yapılması ve yaşatılması, hedef ziyaretçilerin farkında-lığının sağlanmaması halinde yine eksik kalmış olacaktır.
WEB YAZILIM HİZMETLERİ

Web site tasarım ve ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapmış olduğumuz çalışmalar Hızlı, SEO ve mobil uyumlu, yönetim panelli kreatif tasarımlar. İleri teknoloji kod yapısına sahip sitelerdir. Kurumsal firmaların tercih etmiş olduğu web tasarım web yazılım hizmetimiz konusunda uzmandır. Hizmet vermiş olduğumuz referans /marka  incelediğinizde ikitelli web tasarım firmaları ,başakşehir web tasarım firmaları ,kayaşehir web tasarım firmaları,istanbul web tasarım firmaları,küçükçekmece web tasarım firmaları,avcılar web tasarım firmaları,sefaköy web tasarım firmaları,bakırköy web tasarım firmaları,zeytinburnu web tasarım firmaları,bahçeşehir web tasarım firmaları,esenyurt web tasarım firmaları,şirinevler web tasarım firmaları,büyükçekmece web tasarım firmaları,çerkezköy web tasarım firmaları,tekirdağ web tasarım firmaları,çorlu web tasarım firmaları,hizmt vermiş olduğumuz böglerimizden dir. Aynı zamanda organize sanayi böglelerindeki  yönetim refaranslarımızda mevcuttur , Marmara sanayi sitesi web tasarım hizmetlerini,Saraçlar sanayi sitesi web tasarım hizmetleriniz tarafımızdan almış olmuş yıllardır hizmet vermekteyiz. Bunun yanında türkiye üretici firma olan ülkemizin plastik sektöründe lider firmalarında namlı plastik alt yapı hizmetlerinizde şirketimiz sağlamaktadır.

Web-Design-PNG-Picture
NEDEN OSBSA BİLİŞİM?
Bizi Tercih Etmeniz İçin Birkaç Sebep
group

Profesyonel Ekip

Ekibimizdeki her çalışma arkadaşlarımız tamamen profesyonel ve işinin ehli kişilerden oluşmaktadır.

clock

Hızlı Hizmet

Bir iş verdiğinizde başlaması için günlerce beklemezsiniz. Hemen başlar en kısa sürede teslim ederiz.

happy

Memnuniyet Garantisi

Verdiğimiz tüm hizmetlerde tek hedefimiz memnun bir müşteri görmektir.

OSBSA BİLİŞİM
Bizimle Kolaycaİletişime Geçebilirsiniz
Bizimle iletişime geçmek isterseniz aşağıdaki kanallardan bize ulaşabilir ve ya merkezi konumdaki adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
ŞUBE ADRESİ
address

Halkalı Merkez Mah. Şirin Sok.
No:2 Halkalı – K.çekmece/İSTANBUL

WHATSAPP HATTI
whatsapp

+90 532 468 7613

İLETİŞİM BİLGİLERİ
question

0850 304 76 01

+90 532 468 76 13

EMAIL ADRES
email

yakup@osbsabilisim.com.tr
info@osbsabilisim.com.tr