Google`ın merakla beklenen yeni cihazlarının fiyatları gün yüzüne çıktı.

Google`ın yeni cihazları Nexus 6 ve Nexus 9`u sessizce, büyük bir basın konferansı düzenlemeden tüketicilerin beğenisine sunması bekleniyor. Bu beklenen duyuru bu hafta içerisinde gerçekleşebilir.

Diğer taraftan Google`ın yakın zamanda tanıtmasını beklediğimiz bu cihazlarla ilgili bilgiler de gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz gün Nexus 6`nın en net fotoğrafının ortaya çıkmasının ardından bugün hem Nexus 6`nın hem de Nexus 9`un fiyatları gün yüzüne çıktı.

Alman elektronik marketler Media Markt ve Saturn`ün bu cihazları listelemesiyle birlikte ortaya çıkan fiyatlara bakacak olursak Nexus 6`nın fiyatı 569 euro`dan başlıyor. Bu da yaklaşık 1,647 TL`ye karşılık geliyor. Aynı elektronik marketin Nexus 5`i ise 399 euro`dan listelediğini görüyoruz.

Öte yandan Nexus 9`un fiyatları ise 399 euro`dan(1,157 TL) başlıyor. En pahalı modelinin ise 489 euro(1,418 TL) olduğu görülüyor.

Nexus 6 ve Nexus 9`un fiyatlarını nasıl buldunuz? Tabii ki bu fiyatların Almanya için geçerli fiyatlar olduğunu belirtelim. Ülkemizde durum biraz daha farklı olacaktır.

Kaynak: http://www.sondakika.com/haber/haber-nexus-6-ve-nexus-9-un-fiyatlari-sizdi-6591778/